НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Кафедра публічної політики та політичної аналітики
29 листопада 2019 року об 11:00 відбудеться
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОЇ В УКРАЇНІ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ
ІНТЕРНЕТ-ПЛАТФОРМИ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ АРХЕТИПІКИ
Ведучі:
Едуард Афонін, співзасновник і науковий керівник Української школи архетипіки, професор кафедри публічної політики та політичної аналітики Національної академії державного управління при Президентові України
Ярослав Глодов, розробник дослідницької інтернет-платформи Української школи архетипіки, фрілансер американської компанії та його команда.
Максим та Інна Безуглі, перші розробники інтернет-представництва Української школи архетипіки, засновники і натхненники Міжнародного клубу архітекторів програмного забезпечення.
Під час заходу учасники дізнаються про:
- Тенденції, що складаються в Україні із становленням та розвитком експертного середовища, і мотивація розробників щодо реалізації проекту «Дослідницька інтернет-платформа Української школи архетипіки».
- Зміст ключових компонентів платформи:
1) Про школу, її засновників і партнерів школи.
2) Проекти школи (дослідницький кейс подвійних технологій) – авторські методики:
- Пізнай себе / проективна психодіагностична «Методика колірних уподобань» (для визначення психосоціального портрету особистості та вимірювання коду культури і діагностики системної суспільної кризи)
- Моя ідентичність / особистісний опитувальник «БАД» (для діагностики ідентичності особи та моніторингу динаміки процесів ідентифікації)
- Моя професійна компетентність / методика оцінювання фаху «публічне управління» (для діагностики фахового рівня державного службовця та моніторингу компетентнісної та функціональної спроможності державної служби в цілому).
3) Конференц-кейс, що його складають: теоретико-методологічні семінари, конкурси молодих учених, вебінари, лекторій, дискусійний клуб.
4) Кейс інфосфера, котрий складають: новини, публікації, інтерв’ю, відео-інтерв’ю.
5) Бібліотека (репозитарій).
- Перспективи розвитку інтернет-платформи.
Місце проведення заходу: вул. Антона Цедіка, 20, Центр дистанційного навчання, 4-й поверх.
Тривалість заходу: 1 год. 30 хв.
Зареєструватися на захід можна до 28 листопада 2019 року.
Реєстрація за посиланням https://forms.gle/NJ3gPU4uSw8KxEb16
Запрошуються дослідники, айтішники та всі, хто готовий опановувати сучасні інструменти в дослідницькому інтернет-просторі!