Види активності

Види активності

Наукові форуми

 Титульним науковим форумом УША є заснований 2010 року щорічний теоретико-методологічний семінар за міжнародною участю «Архетипіка і державне управління». Його спрямованість щороку уточнюється. Засідання ТМС у більшості своїй замислювалися як формат наукового туризму, а маршрути таких поїздок спеціально обговорювалися під час спільної дискусії, що відбулася в рамках IV ТМС-2013.  

Ключовим елементом форуму стали пленарні обговорення наукових доповідей, що групуються за так званими панелями – загальнотематичними майданчиками для дискусій. Кульмінаційним моментом засідання є спільна дискусія, яка залежно від кількості учасників здійснюється за авторською методикою активного учасника УША Тараса Плахтія у форматах двовимірної чи тривимірної динамічних мереж. Доповіді учасників друкуються українською та російською мовами у щорічному спеціальному випуску фахового журналу «Публічне управління: теорія та практика», що видається за науковою спеціальністю ДАК України «Державне управління» і є включеним у міжнародні наукометричні бази РІНЦ.

Певне місце серед форм наукової комунікації, сподіваємось, посідатиме ініційована в рамках сайту «Українська школа архетипіки» блогосфера учасників УША.

Конкурси молодих науковців

 З метою розвитку співтовариства УША в рамках IV ТМС-2013 було засновано щорічний Міжнародний конкурс молодих науковців. Цей молодіжний форум щороку набирає сили і збільшує кількість країн, представники яких беруть у ньому участь.

У рамках конкурсу міжнародна експертна комісія визначає переможців. Переможці та кращі автори наукових робіт мають змогу презентувати ключові ідеї на спеціальній пленарній панелі. До конкурсу випускаються українська й російськомовна збірки наукових праць переможців і кращих авторів конкурсу.

Учасники ТМС і конкурсанти мають змогу отримати примірник журналу, конкурсної збірки, сертифікат учасника чи переможця конкурсу, а також значок учасника УША.

Бізнес-активність

 УША утворилася й розвивається як міждисциплінарна та прикладна наукова школа, тож усі її наукові ініціативи тісно пов’язані з мотивацією виходу на практику. Окрім державно-управлінської практики, учасники школи мають готовність до реалізації своїх ідей передусім в освітній і бізнесовій сферах (соціально-психологічні тренінги, майстер-класи, індивідуальні консультації тощо).